PRZYSTANKI: | czas przej. | przystanek | 0 | Piotrków Trybunalski, Powiatowe Centrum Przesiadkowe | 3 | Piotrków Trybunalski, 3 Maja - Kopernika | 5 | Piotrków Trybunalski, Żeromskiego - Krakowskie Przedm. | 7 | Piotrków Trybunalski, Krakowskie Przedm. - Łanowa | 10 | Longinówka przy skrzyżowaniu | 12 | Milejów przy skrzyżowaniu | 14 | Janówka przy skrzyżowaniu | 17 | Cekanów przy skrzyżowaniu | 18 | Ignaców przy skrzyżowaniu | 19 | Ignaców przy pos. 39 | 20 | Rozprza przy lesie | 21 | Rozprza - CPN | 22 | Rozprza pętla - Rynek Piastowski | 23 | Kęszyn | 25 | Białocin - Dębina | 26 | Białocin przy skrzyżowaniu | 27 | Niechcice | 28 | Niechcice przy barze | 29 | Cieślin | 31 | Sobakówek - skrzyżowanie | 32 | Sobaków I - skrzyżowanie | 34 | Gorzkowiczki I - nr 101 | 35 | Gorzkowiczki III - nr 59 | 36 | Gorzkowiczki II - nr 21 | 37 | Gorzkowice, Piotrkowska - nr 36 | 38 | Gorzkowice, Rynek | 40 | Gorzkowice, Warszawska - Dworzec |
| Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania linii należy kierować do przewoźnika ją obsługującego lub Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim, tel. 44 732 31 89
| KURSY ZWYKŁE - | PRZYSTANEK: Piotrków Trybunalski, Powiatowe Centrum Przesiadkowe KIERUNEK: Gorzkowice, Warszawska - Dworzec | Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 15 40 | 45 | 25 50 | 20 55C | 15 45 | 35 | 10C 40s | 02 50 | 25 50s | 05C 28 | 05 25 50A | 05Bs 10 25C | 20 | 25 | 30 | 15 | 35 | | Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | | 30 | | 15 | | 20 | 40 | | 30 | | 15 | | 05 | 30 | | 05 | | | W pozostałe dni nie kursuje. A - Kurs do: Kolonia Żuchowice - Kierunek Grabostów B - Kurs do: Rozprza pętla - Rynek Piastowski C - Kurs przez: Świerczyńsko przy pos. 2 s - Kurs wykonywany w dni nauki szkolnej
Rozkład jazdy ważny od 15.02.2023 r. |
|