PRZYSTANKI: | czas przej. | przystanek | 0 | Gorzkowice, Piotrkowska - nr 36 | 1 | Gorzkowiczki II - nr 21 | 2 | Gorzkowiczki III - nr 59 | 3 | Gorzkowiczki I - nr 101 | 5 | Sobaków I - skrzyżowanie | 6 | Sobakówek - skrzyżowanie | 8 | Cieślin | 9 | Niechcice były kombinat | 10 | Niechcice przy pos. nr 6 | 11 | Niechcice | 12 | Białocin przy skrzyżowaniu | 14 | Białocin - Dębina | 15 | Kęszyn | 16 | Rozprza pętla - Rynek Piastowski | 18 | Rozprza za CPN | 19 | Ignaców przy Domu Ludowym | 21 | Cekanów przy skrzyżowaniu | 23 | Janówka przy skrzyżowaniu | 25 | Milejów przy skrzyżowaniu | 27 | Longinówka przy skrzyżowaniu | 31 | Piotrków Trybunalski, Krakowskie Przedm. - Zachodnia | 33 | Piotrków Trybunalski, Żeromskiego - Reymonta | 35 | Piotrków Trybunalski, 3 Maja - Kopernika | 37 | Piotrków Trybunalski, Powiatowe Centrum Przesiadkowe |
| Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania linii należy kierować do przewoźnika ją obsługującego lub Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim, tel. 44 732 31 89
| KURSY ZWYKŁE - | PRZYSTANEK: Gorzkowice, Piotrkowska - nr 36 KIERUNEK: Piotrków Trybunalski, Powiatowe Centrum Przesiadkowe | Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 53 | 38 58 | 31s 33w 51s | 09 38 | 08s 08A 33s | 10 33 53 | 28 50 | 28 58 | 21s 45 | 26 | 08 33 46 | 23 41 | 13 | 03 38 | 33 | 18 | 58 | | | Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | | | | 13 | | 03 | | 03 | 23 | | 23 | | 18 | 53 | | 13 | | | | W pozostałe dni nie kursuje. A - Kurs przez: Świerczyńsko przy pos. 3 s - Kurs wykonywany w dni nauki szkolnej w - Kurs wykonywany w dni wolne od nauki szkolnej
Rozkład jazdy ważny od 15.02.2023 r. |
|