PRZYSTANKI: | czas przej. | przystanek | 0 | Gorzkowiczki III - nr 59 | 1 | Gorzkowiczki I - nr 101 | 3 | Sobaków I - skrzyżowanie | 4 | Sobakówek - skrzyżowanie | 6 | Cieślin | 7 | Niechcice były kombinat | 8 | Niechcice przy pos. nr 6 | 9 | Niechcice | 10 | Białocin przy skrzyżowaniu | 12 | Białocin - Dębina | 13 | Kęszyn | 14 | Rozprza pętla - Rynek Piastowski | 16 | Rozprza za CPN | 17 | Ignaców przy Domu Ludowym | 19 | Cekanów przy skrzyżowaniu | 21 | Janówka przy skrzyżowaniu | 23 | Milejów przy skrzyżowaniu | 25 | Longinówka przy skrzyżowaniu | 29 | Piotrków Trybunalski, Krakowskie Przedm. - Zachodnia | 31 | Piotrków Trybunalski, Żeromskiego - Reymonta | 33 | Piotrków Trybunalski, 3 Maja - Kopernika | 35 | Piotrków Trybunalski, Powiatowe Centrum Przesiadkowe |
| Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania linii należy kierować do przewoźnika ją obsługującego lub Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim, tel. 44 732 31 89
| KURSY ZWYKŁE - | PRZYSTANEK: Gorzkowiczki III - nr 59 KIERUNEK: Piotrków Trybunalski, Powiatowe Centrum Przesiadkowe | Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 55 | 40 | 00 33s 35w 53s | 11 40 | 10s 10A 35s | 12 35 55 | 30 52 | 30 | 00 23s 47 | 28 | 10 35 48 | 25 43 | 15 | 05 40 | 35 | 20 | | 00 | | Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | | | | 15 | | 05 | | 05 | 25 | | 25 | | 20 | 55 | | 15 | | | | W pozostałe dni nie kursuje. A - Kurs przez: Świerczyńsko przy pos. 3 s - Kurs wykonywany w dni nauki szkolnej w - Kurs wykonywany w dni wolne od nauki szkolnej
Rozkład jazdy ważny od 15.02.2023 r. |
|