PRZYSTANKI: | czas przej. | przystanek | 0 | Sobakówek - skrzyżowanie | 2 | Cieślin | 3 | Niechcice były kombinat | 4 | Niechcice przy pos. nr 6 | 5 | Niechcice | 6 | Białocin przy skrzyżowaniu | 8 | Białocin - Dębina | 9 | Kęszyn | 10 | Rozprza pętla - Rynek Piastowski | 12 | Rozprza za CPN | 13 | Ignaców przy Domu Ludowym | 15 | Cekanów przy skrzyżowaniu | 17 | Janówka przy skrzyżowaniu | 19 | Milejów przy skrzyżowaniu | 21 | Longinówka przy skrzyżowaniu | 25 | Piotrków Trybunalski, Krakowskie Przedm. - Zachodnia | 27 | Piotrków Trybunalski, Żeromskiego - Reymonta | 29 | Piotrków Trybunalski, 3 Maja - Kopernika | 31 | Piotrków Trybunalski, Powiatowe Centrum Przesiadkowe |
| Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania linii należy kierować do przewoźnika ją obsługującego lub Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim, tel. 44 732 31 89
| KURSY ZWYKŁE - | PRZYSTANEK: Sobakówek - skrzyżowanie KIERUNEK: Piotrków Trybunalski, Powiatowe Centrum Przesiadkowe | Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 59 | 44 | 04 37s 39w 57s | 15 44 | 14s 14A 39s | 16 39 59 | 34 56 | 34 | 04 27s 51 | 32 | 14 39 52 | 29 47 | 19 | 09 44 | 39 | 24 | | 04 | | Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | | | | 19 | | 09 | | 09 | 29 | | 29 | | 24 | 59 | | 19 | | | | W pozostałe dni nie kursuje. A - Kurs przez: Świerczyńsko przy pos. 3 s - Kurs wykonywany w dni nauki szkolnej w - Kurs wykonywany w dni wolne od nauki szkolnej
Rozkład jazdy ważny od 15.02.2023 r. |
|