PRZYSTANKI: | czas przej. | przystanek | 0 | Białocin - Dębina | 1 | Kęszyn | 2 | Rozprza pętla - Rynek Piastowski | 4 | Rozprza za CPN | 5 | Ignaców przy Domu Ludowym | 7 | Cekanów przy skrzyżowaniu | 9 | Janówka przy skrzyżowaniu | 11 | Milejów przy skrzyżowaniu | 13 | Longinówka przy skrzyżowaniu | 17 | Piotrków Trybunalski, Krakowskie Przedm. - Zachodnia | 19 | Piotrków Trybunalski, Żeromskiego - Reymonta | 21 | Piotrków Trybunalski, 3 Maja - Kopernika | 23 | Piotrków Trybunalski, Powiatowe Centrum Przesiadkowe |
| Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania linii należy kierować do przewoźnika ją obsługującego lub Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim, tel. 44 732 31 89
| KURSY ZWYKŁE - | PRZYSTANEK: Białocin - Dębina KIERUNEK: Piotrków Trybunalski, Powiatowe Centrum Przesiadkowe | Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 07 52 | 12 45s 47w | 05s 23 23 52 | 22s 47s | 24 47 | 07 42 | 04 42 | 12 35s 59 | 40 | 22 47 | 00 37 55 | 27 | 17 52 | 47 | 32 | | 12 | | Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | | | 27 | | 17 | | 17 | 37 | | 37 | | 32 | | 07 | 27 | | | | W pozostałe dni nie kursuje. s - Kurs wykonywany w dni nauki szkolnej w - Kurs wykonywany w dni wolne od nauki szkolnej
Rozkład jazdy ważny od 15.02.2023 r. |
|