PRZYSTANKI: | czas przej. | przystanek | 0 | Rozprza za CPN | 1 | Ignaców przy Domu Ludowym | 3 | Cekanów przy skrzyżowaniu | 5 | Janówka przy skrzyżowaniu | 7 | Milejów przy skrzyżowaniu | 9 | Longinówka przy skrzyżowaniu | 13 | Piotrków Trybunalski, Krakowskie Przedm. - Zachodnia | 15 | Piotrków Trybunalski, Żeromskiego - Reymonta | 17 | Piotrków Trybunalski, 3 Maja - Kopernika | 19 | Piotrków Trybunalski, Powiatowe Centrum Przesiadkowe |
| Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania linii należy kierować do przewoźnika ją obsługującego lub Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim, tel. 44 732 31 89
| KURSY ZWYKŁE - | PRZYSTANEK: Rozprza za CPN KIERUNEK: Piotrków Trybunalski, Powiatowe Centrum Przesiadkowe | Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 11 56 | 16 49s 51w | 09s 27 27 56 56s | 26s 31 51s | 28 51 | 11 46 | 08 46 | 16 39s | 03 44 | 26 51 | 04 41 59 | 31 | 21 56 | 51 | 36 | | 16 | | Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | | | 31 | | 21 | | 21 | 41 | | 41 | | 36 | | 11 | 31 | | | | W pozostałe dni nie kursuje. s - Kurs wykonywany w dni nauki szkolnej w - Kurs wykonywany w dni wolne od nauki szkolnej
Rozkład jazdy ważny od 15.02.2023 r. |
|