PRZYSTANKI: | czas przej. | przystanek | 0 | Piotrków Trybunalski, 3 Maja - Kopernika | 1 | Piotrków Trybunalski, Żeromskiego - Krakowskie Przedm. | 3 | Piotrków Trybunalski, Krakowskie Przedm. - Łanowa | 7 | Longinówka przy skrzyżowaniu | 9 | Milejów przy skrzyżowaniu | 11 | Janówka przy skrzyżowaniu | 14 | Cekanów przy skrzyżowaniu | 15 | Ignaców przy skrzyżowaniu | 16 | Ignaców przy pos. 39 | 17 | Rozprza przy lesie | 18 | Rozprza - CPN | 19 | Rozprza pętla - Rynek Piastowski | 20 | Kęszyn | 22 | Nowa Wieś przy pos. 98 | 30 | Gościnna Wilkoszewice - skrzyżowanie | 32 | Gościnna wieś nr 35 | 34 | Gorzkowice, PREFABET - Leonów | 36 | Gorzkowice, Rynek |
| Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania linii należy kierować do przewoźnika ją obsługującego lub Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim, tel. 44 732 31 89
| KURSY ZWYKŁE - | PRZYSTANEK: Piotrków Trybunalski, 3 Maja - Kopernika KIERUNEK: Gorzkowice, Rynek | Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | | | | | | 08 | | 23 | | 26 | 23s | | | | | | | | W pozostałe dni nie kursuje. s - Kurs wykonywany w dni nauki szkolnej
Rozkład jazdy ważny od 15.02.2023 r. |
|