PRZYSTANKI: | czas przej. | przystanek | 0 | Piotrków Trybunalski, Żeromskiego - Krakowskie Przedm. | 2 | Piotrków Trybunalski, Krakowskie Przedm. - Łanowa | 6 | Longinówka przy skrzyżowaniu | 8 | Milejów przy skrzyżowaniu | 10 | Janówka przy skrzyżowaniu | 13 | Cekanów przy skrzyżowaniu | 14 | Ignaców przy skrzyżowaniu | 15 | Ignaców przy pos. 39 | 16 | Rozprza przy lesie | 17 | Rozprza - CPN | 18 | Rozprza pętla - Rynek Piastowski | 19 | Kęszyn | 21 | Nowa Wieś przy pos. 98 | 29 | Gościnna Wilkoszewice - skrzyżowanie | 31 | Gościnna wieś nr 35 | 33 | Gorzkowice, PREFABET - Leonów | 35 | Gorzkowice, Rynek |
| Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania linii należy kierować do przewoźnika ją obsługującego lub Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim, tel. 44 732 31 89
| KURSY ZWYKŁE - | PRZYSTANEK: Piotrków Trybunalski, Żeromskiego - Krakowskie Przedm. KIERUNEK: Gorzkowice, Rynek | Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | | | | | | 09 | | 24 | | 27 | 24s | | | | | | | | W pozostałe dni nie kursuje. s - Kurs wykonywany w dni nauki szkolnej
Rozkład jazdy ważny od 15.02.2023 r. |
|