PRZYSTANKI: | czas przej. | przystanek | 0 | Owczary - nr 23 A | 2 | Strzelce - nr 67 | 3 | Strzelce | 5 | Błogie Nowe | 7 | Błogie Szlacheckie - OSP | 9 | Konstantynów | 10 | Błogie Szlacheckie | 12 | Stoczki II - Wieś | 13 | Stoczki I | 15 | Radonia - Sklep | 16 | Radonia - Skrzyżowanie | 19 | Mniszków - Szkoła | 20 | Mniszków I - Wichra 2 | 24 | Mikułowice - nr 35 | 25 | Mikułowice - nr 19 | 28 | Stok - Sklep | 31 | Stok | 32 | Sepno | 34 | Kozenin | 36 | Sławno, Słowackiego 96 (Brzezinki) | 39 | Sławno | 42 | Ostrożna | 44 | Antoninów I /Świetlica Wiejska/ | 46 | Szadkowice | 48 | Antoniówka | 50 | Kunice kosciół | 52 | Gawrony Dom Ludowy | 53 | Gawrony wschód | 54 | Januszewice II | 55 | Januszewice I remiza | 57 | Opoczno, Piotrkowska PGR | 59 | Opoczno, Piotrkowska - Z.P. Śląsk | 61 | Opoczno, Leśna / Przemysłowa | 62 | Opoczno, Piotrkowska / Armii Krajowek | 64 | Opoczno, Biernackiego /WIS/ | 65 | Opoczno, Biernackiego / Pływalnia | 66 | Opoczno, Perzyńskiego |
| Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania linii należy kierować do przewoźnika ją obsługującego lub Urzędu Marszałkowskiego z siedzibą w Łodzi przy al. Piłsudskiego 12, tel. 42 663 31 50
| KURSY ZWYKŁE - | PRZYSTANEK: Owczary - nr 23 A KIERUNEK: Opoczno, Perzyńskiego | Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | | 31 | 21 | 31 | 31 | | 11 | 11 | | 11m | 31 | 51 | | | 11m | 11m | | | Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | | 31 | | 31 | | | 11 | | | 11m | | 51 | | | 11m | | | | Odjazdy w niedziele i święta: | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | | | | | | | 11d | | | 11d | | 51d | | | 11d | | | | m - Nie kursuje w dniach 24 i 31 grudnia d - Nie kursuje 01.01., I i II dnia Wielkanocy oraz 25 i 26.12
Rozkład jazdy ważny od 01.01.2024 r. |
|