PRZYSTANKI: | czas przej. | przystanek | 0 | Mniszków - Szkoła | 1 | Mniszków I - Wichra 2 | 5 | Mikułowice - nr 35 | 6 | Mikułowice - nr 19 | 9 | Stok - Sklep | 12 | Stok | 13 | Sepno | 15 | Kozenin | 17 | Sławno, Słowackiego 96 (Brzezinki) | 20 | Sławno | 23 | Ostrożna | 25 | Antoninów I /Świetlica Wiejska/ | 27 | Szadkowice | 29 | Antoniówka | 31 | Kunice kosciół | 33 | Gawrony Dom Ludowy | 34 | Gawrony wschód | 35 | Januszewice II | 36 | Januszewice I remiza | 38 | Opoczno, Piotrkowska PGR | 40 | Opoczno, Piotrkowska - Z.P. Śląsk | 42 | Opoczno, Leśna / Przemysłowa | 43 | Opoczno, Piotrkowska / Armii Krajowek | 45 | Opoczno, Biernackiego /WIS/ | 46 | Opoczno, Biernackiego / Pływalnia | 47 | Opoczno, Perzyńskiego |
| Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania linii należy kierować do przewoźnika ją obsługującego lub Urzędu Marszałkowskiego z siedzibą w Łodzi przy al. Piłsudskiego 12, tel. 42 663 31 50
| KURSY ZWYKŁE - | PRZYSTANEK: Mniszków - Szkoła KIERUNEK: Opoczno, Perzyńskiego | Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | | 50 | 40 | 50 | 50 | | 30 | 30 | | 30m | 50 | | 10 | | 30m | 30m | | | Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | | 50 | | 50 | | | 30 | | | 30m | | | 10 | | 30m | | | | Odjazdy w niedziele i święta: | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | | | | | | | 30d | | | 30d | | | 10d | | 30d | | | | m - Nie kursuje w dniach 24 i 31 grudnia d - Nie kursuje 01.01., I i II dnia Wielkanocy oraz 25 i 26.12
Rozkład jazdy ważny od 01.01.2024 r. |
|