PRZYSTANKI: | czas przej. | przystanek | 0 | Opoczno, Biernackiego / MDK | 1 | Opoczno, Biernackiego /Sąd Rejonowy/ | 3 | Opoczno, Piotrkowska / Kossaka | 5 | Opoczno, Leśna / Przemysłowa | 7 | Opoczno, Piotrkowska - Z.P. Śląsk | 9 | Opoczno, Piotrkowska PGR | 11 | Januszewice I remiza | 13 | Januszewice II | 15 | Gawrony | 16 | Gawrony zachód | 18 | Kunice | 20 | Antoniówka | 22 | Antoninów II | 24 | Antoninów I /Świetlica Wiejska/ | 26 | Ostrożna | 29 | Sławno | 32 | Sławno, Słowackiego 96 (Brzezinki) | 34 | Kozenin | 36 | Sepno | 40 | Stok - Sklep | 43 | Mikułowice - nr 19 | 45 | Mikułowice - nr 35 | 49 | Mniszków I - Wichra 2 | 50 | Mniszków - Szkoła | 52 | Radonia - Skrzyżowanie | 54 | Radonia - Sklep | 56 | Stoczki I | 57 | Stoczki II - Wieś | 59 | Błogie Szlacheckie | 60 | Konstantynów | 62 | Błogie Szlacheckie - OSP | 64 | Błogie Nowe | 66 | Strzelce - nr 67 | 68 | Owczary - nr 23 A | 71 | Sulejów, Rycerska | 74 | Sulejów, Dworcowa | 76 | Sulejów, Piotrkowska - Przychodnia | 78 | Sulejów, Piotrkowska - DK | 80 | Sulejów, Piotrkowska - Psarskiego | 81 | Włodzimierzów, Polanka | 83 | Przygłów, Las | 85 | Przygłów, Centrum | 89 | Kałek - OSP | 90 | Kałek nr 17 | 92 | Witów Kolonia - Kościół | 94 | Witów - Krzyżówka | 97 | Piotrków Trybunalski, Zalesicka - Kujawska | 102 | Piotrków Trybunalski, Zalesicka - Krótka | 104 | Piotrków Trybunalski, Żeromskiego - Reymonta | 105 | Piotrków Trybunalski, 3 Maja - Kopernika | 108 | Piotrków Trybunalski, Powiatowe Centrum Przesiadkowe |
| Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania linii należy kierować do przewoźnika ją obsługującego lub Urzędu Marszałkowskiego z siedzibą w Łodzi przy al. Piłsudskiego 12, tel. 42 663 31 50
| KURSY ZWYKŁE - | PRZYSTANEK: Opoczno, Biernackiego / MDK KIERUNEK: Piotrków Trybunalski, Powiatowe Centrum Przesiadkowe | Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 41 | 41 | 41 | | 31 | | 21m | 21 | 21 | 21 | 21 | 21m | 21m | | | | | | Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 41 | | 41 | | | | 21m | | 21 | 21 | | 21m | | | | | | | Odjazdy w niedziele i święta: | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | | | 41d | | | | 21d | | 21d | | | 21d | | | | | | | m - Nie kursuje w dniach 24 i 31 grudnia d - Nie kursuje 01.01., I i II dnia Wielkanocy oraz 25 i 26.12
Rozkład jazdy ważny od 01.01.2024 r. |
|