PRZYSTANKI: | czas przej. | przystanek | 0 | Antoninów I /Świetlica Wiejska/ | 2 | Ostrożna | 5 | Sławno | 8 | Sławno, Słowackiego 96 (Brzezinki) | 10 | Kozenin | 12 | Sepno | 16 | Stok - Sklep | 19 | Mikułowice - nr 19 | 21 | Mikułowice - nr 35 | 25 | Mniszków I - Wichra 2 | 26 | Mniszków - Szkoła | 28 | Radonia - Skrzyżowanie | 30 | Radonia - Sklep | 32 | Stoczki I | 33 | Stoczki II - Wieś | 35 | Błogie Szlacheckie | 36 | Konstantynów | 38 | Błogie Szlacheckie - OSP | 40 | Błogie Nowe | 42 | Strzelce - nr 67 | 44 | Owczary - nr 23 A | 47 | Sulejów, Rycerska | 50 | Sulejów, Dworcowa | 52 | Sulejów, Piotrkowska - Przychodnia | 54 | Sulejów, Piotrkowska - DK | 56 | Sulejów, Piotrkowska - Psarskiego | 57 | Włodzimierzów, Polanka | 59 | Przygłów, Las | 61 | Przygłów, Centrum | 65 | Kałek - OSP | 66 | Kałek nr 17 | 68 | Witów Kolonia - Kościół | 70 | Witów - Krzyżówka | 73 | Piotrków Trybunalski, Zalesicka - Kujawska | 78 | Piotrków Trybunalski, Zalesicka - Krótka | 80 | Piotrków Trybunalski, Żeromskiego - Reymonta | 81 | Piotrków Trybunalski, 3 Maja - Kopernika | 84 | Piotrków Trybunalski, Powiatowe Centrum Przesiadkowe |
| Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania linii należy kierować do przewoźnika ją obsługującego lub Urzędu Marszałkowskiego z siedzibą w Łodzi przy al. Piłsudskiego 12, tel. 42 663 31 50
| KURSY ZWYKŁE - | PRZYSTANEK: Antoninów I /Świetlica Wiejska/ KIERUNEK: Piotrków Trybunalski, Powiatowe Centrum Przesiadkowe | Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | | 05 | 05 | 05 | 55 | | 45m | 45 | 45 | 45 | 45 | 45m | 45m | | | | | | Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | | 05 | | 05 | | | 45m | | 45 | 45 | | 45m | | | | | | | Odjazdy w niedziele i święta: | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | | | | 05d | | | 45d | | 45d | | | 45d | | | | | | | m - Nie kursuje w dniach 24 i 31 grudnia d - Nie kursuje 01.01., I i II dnia Wielkanocy oraz 25 i 26.12
Rozkład jazdy ważny od 01.01.2024 r. |
|