PRZYSTANKI: | czas przej. | przystanek | 0 | Sepno | 4 | Stok - Sklep | 7 | Mikułowice - nr 19 | 9 | Mikułowice - nr 35 | 13 | Mniszków I - Wichra 2 | 14 | Mniszków - Szkoła | 16 | Radonia - Skrzyżowanie | 18 | Radonia - Sklep | 20 | Stoczki I | 21 | Stoczki II - Wieś | 23 | Błogie Szlacheckie | 24 | Konstantynów | 26 | Błogie Szlacheckie - OSP | 28 | Błogie Nowe | 30 | Strzelce - nr 67 | 32 | Owczary - nr 23 A | 35 | Sulejów, Rycerska | 38 | Sulejów, Dworcowa | 40 | Sulejów, Piotrkowska - Przychodnia | 42 | Sulejów, Piotrkowska - DK | 44 | Sulejów, Piotrkowska - Psarskiego | 45 | Włodzimierzów, Polanka | 47 | Przygłów, Las | 49 | Przygłów, Centrum | 53 | Kałek - OSP | 54 | Kałek nr 17 | 56 | Witów Kolonia - Kościół | 58 | Witów - Krzyżówka | 61 | Piotrków Trybunalski, Zalesicka - Kujawska | 66 | Piotrków Trybunalski, Zalesicka - Krótka | 68 | Piotrków Trybunalski, Żeromskiego - Reymonta | 69 | Piotrków Trybunalski, 3 Maja - Kopernika | 72 | Piotrków Trybunalski, Powiatowe Centrum Przesiadkowe |
| Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania linii należy kierować do przewoźnika ją obsługującego lub Urzędu Marszałkowskiego z siedzibą w Łodzi przy al. Piłsudskiego 12, tel. 42 663 31 50
| KURSY ZWYKŁE - | PRZYSTANEK: Sepno KIERUNEK: Piotrków Trybunalski, Powiatowe Centrum Przesiadkowe | Odjazdy od poniedziałku do piątku (oprócz świąt): | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | | 17 | 17 | 17 | | 07 | 57m | 57 | 57 | 57 | 57 | 57m | 57m | | | | | | Odjazdy w soboty (oprócz świąt): | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | | 17 | | 17 | | | 57m | | 57 | 57 | | 57m | | | | | | | Odjazdy w niedziele i święta: | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | | | | 17d | | | 57d | | 57d | | | 57d | | | | | | | m - Nie kursuje w dniach 24 i 31 grudnia d - Nie kursuje 01.01., I i II dnia Wielkanocy oraz 25 i 26.12
Rozkład jazdy ważny od 01.01.2024 r. |
|