Powszedni nauki szkolnej | Godzina | Linia | Kierunek | 5:57 | - | Sulejów, Rycerska | 6:37 | - | Przedbórz, Krakowska - DH | 7:27 | - | Sulejów, Rycerska | 7:27 | - | Łazy - Dąbrowa III | 7:44 | - | Zarzęcin nr 21 | 8:17 | - | Sulejów, Rycerska | 8:42 | - | Sulejów, Rycerska | 9:45 | - | Sulejów, Rycerska | 10:15 | - | Łazy - Dąbrowa III | 10:17 | - | Sulejów, Rycerska | 10:27 | - | Skotniki | 10:57 | - | Sulejów, Rycerska | 11:07 | - | Skotniki | 11:22 | - | Łęki Szlacheckie - nr 15 | 11:32 | - | Sulejów, Rycerska | 12:17 | - | Sulejów, Rycerska | 12:37 | - | Przedbórz, Krakowska - DH | 13:17 | - | Sulejów, Rycerska | 13:32 | - | Żarnów, Plac Piłsudskiego | 13:44 | - | Zarzęcin nr 21 | 14:07 | - | Sulejów, Rycerska | 14:22 | - | Dobrenice nr 14 | 14:30 | - | Łazy - Dąbrowa III | 14:32 | - | Sulejów, Rycerska | 14:43 | - | Stara - sklep | 14:45 | - | Góry Mokre OSP | 14:51 | - | Żarnów, Plac Piłsudskiego | 15:07 | - | Przedbórz, Krakowska - DH | 15:12 | - | Sulejów, Rycerska | 15:30 | - | Łazy - Dąbrowa III | 15:35 | - | Kurnędz, Ymca | 15:38 | - | Sulejów, Rycerska | 15:39 | - | Mniszków III - Kościół | 15:49 | - | Stara - sklep | 15:52 | - | Łęki Szlacheckie - nr 15 | 16:01 | - | Żarnów, Plac Piłsudskiego | 16:07 | - | Faliszew | 16:15 | - | Łazy - Dąbrowa III | 16:22 | - | Łęki Szlacheckie - nr 15 | 16:27 | - | Sulejów, Rycerska | 17:27 | - | Sulejów, Rycerska | 17:32 | - | Skotniki | 18:22 | - | Sulejów, Rycerska | 18:22 | - | Ręczno nr 25 | 19:47 | - | Sulejów, Rycerska | 21:12 | - | Sulejów, Rycerska | 22:37 | - | Dąbrówka - nr 36 |
| Powszedni wolny od nauki szkolnej | Godzina | Linia | Kierunek | 5:57 | - | Sulejów, Rycerska | 6:37 | - | Przedbórz, Krakowska - DH | 7:27 | - | Łazy - Dąbrowa III | 7:27 | - | Sulejów, Rycerska | 8:17 | - | Sulejów, Rycerska | 8:42 | - | Sulejów, Rycerska | 9:45 | - | Sulejów, Rycerska | 10:15 | - | Łazy - Dąbrowa III | 10:17 | - | Sulejów, Rycerska | 10:27 | - | Skotniki | 10:57 | - | Sulejów, Rycerska | 11:22 | - | Łęki Szlacheckie - nr 15 | 11:32 | - | Sulejów, Rycerska | 12:17 | - | Sulejów, Rycerska | 12:37 | - | Przedbórz, Krakowska - DH | 13:17 | - | Sulejów, Rycerska | 14:07 | - | Sulejów, Rycerska | 14:22 | - | Dobrenice nr 14 | 14:30 | - | Łazy - Dąbrowa III | 14:32 | - | Sulejów, Rycerska | 14:43 | - | Stara - sklep | 14:45 | - | Góry Mokre OSP | 14:51 | - | Żarnów, Plac Piłsudskiego | 15:07 | - | Przedbórz, Krakowska - DH | 15:12 | - | Sulejów, Rycerska | 15:30 | - | Łazy - Dąbrowa III | 15:38 | - | Sulejów, Rycerska | 15:49 | - | Stara - sklep | 16:01 | - | Żarnów, Plac Piłsudskiego | 16:07 | - | Faliszew | 16:15 | - | Łazy - Dąbrowa III | 16:22 | - | Łęki Szlacheckie - nr 15 | 16:27 | - | Sulejów, Rycerska | 17:27 | - | Sulejów, Rycerska | 17:32 | - | Skotniki | 18:22 | - | Ręczno nr 25 | 18:22 | - | Sulejów, Rycerska | 19:47 | - | Sulejów, Rycerska | 21:12 | - | Sulejów, Rycerska | 22:37 | - | Dąbrówka - nr 36 |
| Sobota | Godzina | Linia | Kierunek | 5:57 | - | Sulejów, Rycerska | 7:27 | - | Sulejów, Rycerska | 9:45 | - | Sulejów, Rycerska | 12:17 | - | Sulejów, Rycerska | 14:32 | - | Sulejów, Rycerska | 16:07 | - | Skotniki | 16:22 | - | Łęki Szlacheckie - nr 15 | 16:36 | - | Sulejów, Rycerska | 18:22 | - | Sulejów, Rycerska | 19:47 | - | Sulejów, Rycerska |
| Niedziela | Godzina | Linia | Kierunek | 16:07 | - | Skotniki | 16:22 | - | Łęki Szlacheckie - nr 15 |
|